Czy czyrak powoduje podwyższenie temperatury ciała?

Witam, ugryzł mnie jakiś owad, zrobił się okropny czyrak. Okazało się że jestem zakazona gronkowcem. Cały czas jest złe samopoczucie, temperatura podwyższona. Zażywam cipronex, który właśnie sie kończy. Wyniki są całkiem ok, jedynie mcv, neu i glukoza są nieznacznie podwyższone a mchc i phv obniżone. Od wczoraj zaczal się straszny świad pochwy i okolic. Już sama nie wiem czy jest wszystko ok i wymyśla, czy rzeczywiście coś się dzieje. Dodam, że mój lekarz rodzinny mówi że nic mi nie jest, jedynie Pan chirurg się tym interesuje. Pozdrawiam

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.