Czy dziecku można podawać Sambucol i Ferovit bio kids na raz?

Czy dziecku można podawać sambucol i ferovit bio kids na raz tzn odstęp pomiędzy braniem ich w dzień , dziecko ma niecałe 3 latka jeśli chodzi o ferovit lekarz kazał podawać... i co jeśli dziecko ma często język geograficzny co na to można? Dziecko ma 2 i pol latka... pediatra nic niestety nie powiedział na temat tego języka

Tomasz Szatkowski Pediatria

Oczywiście, może Pani podawać jedno i drugie lekarstwo na raz, bez żadnych przerw. Co do języka geograficznego, nie jest to żadna choroba, tylko taki wariant anatomiczny- tego po prostu się nie leczy.