Czy guz tarczycy muszę operować?

Witam,jestem po biopsji guza tarczycy płata prawego,bardzo proszę o wytlumaczenie wyniku,nadmiernie,że guz jest wielkości 26mm na 15mm Opis: Struma colloides nodosa on tumore lobo dextri. Typ zmian według klasyfikacji The Bethesda system 2A Czy ten guz muszę operować? Z góry dziekuje

Lek. Michał Lenard

Nie ma potrzeby operowania guza. Wynik powinien ocenić specjalista, który zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!