Czy ja jestem uzależniona od partnera?

Witam mam 20 lat i nie mam pojęcia co jest ze mna nie tak. Gdy siedzę sama w domu chce mi się płakać, jestem smutna i nic mi się nie chce. Gdy jestem z kimś jestem radosna, pełna energii. Na codzień w szczególności brakuje mi mojego chłopaka gdy go nie ma czuje pustkę w sobie. Przez to tez często są u nas awantury bo chciałabym z nim zamieszkać ale on chce dopiero za parę miesięcy gdy będzie wiedział, że przedłuża mu umowę. I chciałabym się dowiedzieć czy to jest uzależnienie od partnera czy może jakiś problem spędzaniu czasu sama z sobą?

Szanowna Pani,

Zadaje sobie Pani bardzo ciekawe pytania, na które warto poszukać odpowiedzi wspólnie z psychoterapeutą.

Pozdrawiam serdecznie.