Czy jest możliwe, że tak wygląda ząbkowanie?

Wlasnie przechodze etap zabkowania i tez wybily sie nam dolna jedynka i dwojka gdy mial maly 6 miesiecy nastepnie w 9 mies.wybila sie prawa trojka gorna a po 2 tygodniach wybila sie lewa.Jesrem poprostu w szoku i jednak to mozliwe !!!

Lek. Tomasz Budlewski

Każde dziecko rozwija się indywidualnie i sadze także w kwestii ząbkowania także jest duża indywidualność