Czy jest szansa na naprawę związku?

Witam. Byłam na weselu rodziny chłopaka (świeży zwiazek). Niestety upiłam się ale nie zrobiłam wstydu i wyszłam wcześniej. Chłopak się obraził i się nie odzywa. Czy jest szansa na powrót? Jak mogę to naprawić?

Dzień dobry,
Nie wiem niestety, czy jest szansa na naprawę tej relacji. Doradzałabym próbę rozmowy z nim o tym, co zaszło i przeproszenie go. Sądzę, że powinien wiedzieć o tym, że wstydzi się Pani swojego zachowania i zależy Pani na nim. W takim przypadku nie ma lepszego rozwiązania i być może to wystarczy aby chłopak Pani wybaczył. Mam nadzieję, że wszystko uda się naprawić i tego też Pani życzę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/