Czy nasze uczucie może jeszcze odżyć?

Witam Jestem że swoim chłopakiem od jakiegoś czasu, niestety ostatnio wszystko zaczęło się psuć, zaczęliśmy się dużo kłócić. Po kłótniach za jakus dzień zawsze wszystko wracało do normy, ostatnio nawet zabrał mnie do rodziny, kochaliśmy się, po ostatniej kłótni zachciał przerwy. Stwierdził że musi sobie wszystko poukładać, nie wie czy chce dalej że mną być. Stwierdził że to uczucie się wypala Czy są jeszcze jakieś szanse na ten związek?

Dzień dobry,
Bardzo Pani współczuję, ale niestety nie jestem wstanie pomóc. Sądzę, że może być różnie i ja tego nie przewidzę, co nastąpi w przyszłości ani nie podam Pani prawdopodobieństwa. Z Pani opisu wnioskuję, że związek ten raczej nie ma mocnych fundamentów, co nie wróży mu dobrze na przyszłość. Z tym, że tak jak pisałam wcześniej ja nie wiem, co będzie w przyszłości. Związki o bardzo udanym początku czasem rozpadają się szybko lub po latach i bywa też tak, że relacja której nikt dobrze by nie wróżył na początku rozwija się w dojrzały związek miłosny. Niestety życie pisze różne scenariusze i tym bardziej na podstawie krótkiego opisu nie mogę się wypowiedzieć. Do związku potrzeba też dwóch zaangażowanych uczuciowo osób i jeśli on nie będzie chciał to wówczas Pani tego nie zmieni. Jest Pani bardzo młodą osobą i mam nadzieję, że jeszcze wszystko się ułoży z tym lub z innym mężczyzną.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog - kulczycka.pl/