Myśli samobójcze u 25-latki

Cześć mam 25 lata i mam myśli samobójcze nie chce mi się żyć, często się kłóce z moim partnerem o byle co, jestem osoba nerwowa przez moje dzieciństwo i to tez się udziela do kłótni mam dość tego życia po prostu nic mi się nie chce. Pomocy!

Dzień dobry,
Bardzo Pani współczuję, ale niestety tu konieczna jest wizyta u psychiatry i podjęcie leczenia najlepiej kompleksowego - farmakoterapia z psychoterapią u psychologa psychoterapeuty. Myśli samobójcze to bardzo poważny objaw i wymaga on konsultacji lekarskiej, gdyż istnieje ryzyko zagrożenia życia obecnie lub w przyszłości. Z psychoterapeutą mogłaby Pani omawiać swoje trudności na bieżąco oraz przepracować trudne wspomnienia z dzieciństwa. Sądzę, że warto podjąć próbę leczenia gdyż mogłoby ono przynieść spore rezultaty. Mam nadzieję, że wkrótce uda się Pani do specjalisty i Pani stan ulegnie poprawie.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/