Czy jest szansa na uzyskanie orzeczenia o niepełnosprawności w przypadku naszego dziecka?

Witam Serdecznie, Mój maluszek - NIemowlak 5 miesięczny - ma stwierdzoną bradykardię prac LQTS , przyjmuję 3x 5/5/2,5 propranololu na dobę. Żona jest na urlopie macierzyńskim do listopada i tutaj pojawia się problem, ponieważ chcieliśmy zapisać młodego do żłobka ale dostaliśmy info od naszego Kardiologa że powinnismy unikać sytuacji stresujących bo gdy dziecko się denerwuje / zanosi wtedy drastycznie spada tętno i jest problem ... A wiadomo jak to jest w żłobku jeszcze takim gdzie dzieci są od 1-3 lat .... Czy jest szansa co by uzyskać Orzeczenie o niepełnosprawności na 2-3 lata by przeżyć te najstraszniejsze momenty w domu z dzieckiem i przyzwyczajać do dźwięków zachować po woli ... Bardzo proszę o jakiekolwiek informację

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie pomóc. Proszę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu