Zasypianie przy piersi u 7-miesięcznego dziecka

Czy dawać pierś 7 miesięcznemu niemowlakowi do snu? moja córka nie chce zasnąć w dzień bez piersi, nie wiem czy jej ulegać ponieważ jest najedzona (nawet czasami zwymiotuje nadmiar a i tak chce do piersi) wcześniej zasypiała ze smokiem bez problemu teraz go nie chce, jeszcze bardziej ją rozdrażnia nic jej nie pomaga zasnąć lulanie, noszenie ( a płacze przy tym w niebogłosy) tylko cycuś ratuje, ulegać czy może poćwiczyć zasypianie bez piersi? pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zdecydowanie nie można ulegać !!!. Oczywiście samo w sobie zasypianie dziecka przy piersi nie jest niczym złym, jednak dziecko się uczy i przyzwyczaja do ''dobrego'' co szczególnie w późniejszym okresie może okazać się problemem.