Czy kłucie w plecach jest normalne?

Jestem po zabiegu, który wykonywany był w znieczuleniu podpajęczynówkowym. Od samego początku przy mocniejszym wygięciu pleców w przód lub tył odczuwam kłucie w miejscu wkłucia. Kłucie przypomina kłucie igły, coś jakby została w środku. Czy to normalne uczucie?

Lek. Michał Lenard

Tuż po zabiegu mogą wystąpić takie objawy, z biegiem czasu powinny one ustąpić. Zwykle dzieje się to w ciągu miesiąca. Pozdrawiam!