Czy kolano wróci do zdrowia?

Jestem po wypadku narciarskim. Doznałem złamania kłykcia bocznego z wgniecenia. Czeka mnie odbudowa kości. Czy kolano wróci do zdrowia i będę mógł normalnie chodzić i wrócić do pracy. Ile trwa takie leczenie. Czy ktoś doznał takiego urazu. Czy wrócił do zdrowia?

Szanowny Panie, nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie wiem jak poważny był Pana uraz, aczkolwiek domniemam że ma Pan duże szanse na powrót do zdrowia. Pozdrawiam