Czy kości policzkowe można stworzyć podczas operacji?

Witam. Moim problemem są pulchne policzki. W ogóle nie mam widocznych kości policzkowych. Czy można cos z tym zrobić ? ( chirurgia plastyczna) bardzo mi to przeszkadza i przez to siebie nienawidzę, proszę o pomoc

Witam ja bym się najpierw skonsultowała u lekarza medycyny estetycznej i dopiero myślała o chirurgii. Podczas konsultacji omówi Pani wszystkie swoje wątpliwości dotyczące twarzy i lekarz doradzi najkorzystniejsze zabiegi aby dany efekt uzyskac.