Czy leki są prawidłowo dobrane?

Witam. Od około 9 dni biorę antybiotyki na Helicobacter Pyroli. Lekarz przepisał mi to: Agastin, Klabion, Flucorta i Tinidazolum Polpharma. Pierwsze pięć dni brałam Agastin, Duomax rano i wieczorem popołudniu Flucorta. Po pięciu dniach zrobiłam przerwę i następne pięć dni miałam brać Agastin, Klabion i Tinidazolum rano i wieczorem Flucorta popołudniu. Od czasu drugiego pięciodniowego brania leków mam cały czas gorzki smak w ustach, nic poza tym się nie dzieje. Czy to moze byc od Tinidazolum, Klabionu? Czy to jakieś ostrzezenie organizmu na nieodpowiednie leki?

Nie należy robić przerwy po 5 dniach kuracji, zestaw leków jest standardowy, uczucie goryczy lub metaliczny smak w ustach efekt Klabionu i/lub Tinidazolum - nie ma na to rady , należy to przetrwać.