Czy ma schizofremię prostą ?

Spytacałościowe zaburzenie rozwojowe, problem z mową,oosoby postronne go nie rozumieją. Ma tiki : mruga oczyma przez cały dzień i pyta się wkółko 10× o to samo. np. jakim jestem kotem . Mówi do siebie, prowadzi monolog ze sobą. Jest agresywny. Czy ma schizofremię prostą ?

Witam, proszę skorzystać z pomocy lekarza psychiatry. Aby postawić właściwą diagnozę, niezbędna jest wizyta u lekarza. Jeżeli stan jest niepokojący, może Pani skorzystać z pomocy w szpitalu.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka