Czy mam objawy odstawienia Aciprexu?

Witam. Przez pół roku brałem Aciprex 10 (najpierw 1 tabletka później 1.5 następnie 2 pozniej 1.5, 1 i na koniec 0,5 tabletki). Ostatnią tabletkę wziąłem 10.05. Od 14.05 czuje się źle. Jestem zestresowany, mam zwiększone szumy uszne, zimne ręce, trzęsę się od wewnątrz, jestem śpiący i bardzo zmęczony a także czuje się bardzo rozkojarzony. Nie mogę spać, mam kołatanie serca zawsze wieczorem. Czy to mogą być objawy odstawieni leków?

Escitalopram nie powoduje objawów odstawiennych. Dolegliwości wynikają prawdopodobnie z choroby podstawowej - proszę skonsultować się z psychiatrą, który prowadzi pańskie leczenie.