Czy mam powód do niepokoju?

Na wargach sromowych mam drobne wypustki, nie towarzyszy temu świąd ani pieczenie. Mam je od momentu pojawienia się pierwszej miesiączki lub jeszcze szybciej. Pierwszy okres dostałam w wieku 15 lat tj. prawie 3 lata temu. Nie wiem czy mam powód do niepokoju? Dbam o higienę i jak dotąd nie odbywałam stosunku. Dotąd nie zastanawiam się nad tym i nie byłam na wizycie u ginekologa.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie bez przeprowadzenia badania.
Prawdopodobnie nie jest to nic groźnego, jednak wskazana jest wizyta u ginekologa.
Brak nieprawidłowych upławów i świądu raczej wyklucza zmiany grzybicze.
Pozdrawiam.