Czy Modafinil można stosować w Polsce?

Witam was,mam pytanie o Leku,który każdy pochwala "modafinil". Bardzo potrzebuję ten Lek.Słyszałem,że nie uzależnia i każdy który go brał pochwala ten Lek.Brałem wiele leków i żaden mi nie pomaga,zawsze były skutki uboczne z czego Modafinil potrafi w tym pomóc.Cierpię na chorobę Depresje dwu biegunową i jestem niezdarny do życia,jak i w społeczeństwie.Nie chce mi się niczego,nie mam celu,jestem znudzony i śpię ponad 12 godzin dziennie.Czy jest możliwość dostania takiej recepty w Polsce?

Lek. Paweł Szadkowski

Modafinil jest lekiem niedostępnym w Polsce. Sugeruję udać się do swojego lekarza psychiatry w celu odpowiedniej modyfikacji pana leczenia.