Czy mogę pic ocet jabłkowy, gdy codziennie przyjmuje 1 tab.na cholesterol?

Witam.Czy moge pic ocet jablkowy gdy codziennie przyjmuje 1tab.na cholesterol i 1 tabletke przeciwkrzepliwa.pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Nie napisała pani jakie są to leki, ale wątpię żeby istniało przeciwwskazanie do umiarkowanego picia octu jabłkowego. Może pani unikać przyjmowania go o tych porach co leki żeby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko zaburzenia ich wchłaniania.