Czy mogę stosować ten preparat po leczeniu siatkówki?

Dzień dobry, jestem po półrocznej laseroterapii siatkówki. Mam bardzo suche oczy. Czy mogę używać Hylo-Gel, krople do oczu? Pozdrawiam

Dzień dobry , nie ma żadnych przeciwskazań żeby stosowała Pani leki nawilżające , sztuczne łzy , dodatkowo Hylo- Gel który Pani stosuje ma przedłużone działanie ze wzgledu na obecność żelu.

Dodatkowo na noc proponowałabym żel na noc ( na receptę ) i dodatkowo maści na noc