Czy mogę zabrać dziecko na spacer przy ładnej pogodzie?

Niemowlę 3 mc. Przedwczoraj zaczęła spływać zielona wydzielina z noska, w nocy temp. 37 - max 37,7. Wczoraj w dzień tylko katar, noc bez podwyższonej temperatury. Czy mogę zabrać dziecko na spacer przy ładnej pogodzie? Czy wstrzymac się a jeśli objawy bedą zanikać to po ilu dniach można z dzieckiem wyjść na spacer.

Witam, jeśli dziecko nie jest chore i nie gorączkuje to oczywiście od ładni pogodzie może udać sie na spacer. Pozdrawiam.