Czy mogę zakończyć leczenie Paroxinorem na tym etapie?

Witam. Zazywałam paroxinor przez 4 tygodnie i teraz czyje sie dobrze. Czy moge zakonczyc leczenie na tym etapie?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani z jakiego powodu musiała przyjmować ten lek. Natomiast 4 tygodnie to znacznie za krótko, aby efekty leczenie były trwałe. Najlepiej, jeśli zasięgnie Pani opinii lekarza psychiatry, który przepisał Pani w.w. lek.