Bóle głowy i mdłości po odstawieniu Paroxinoru

Witam mam ogromną prośbę od 8.09.2014 brałam lek paroxinor na dzień po 1 tabletce aż do 17.10.2014 po odstawieniu mam straszne problemy ze stanem zdrowia boli mnie głowa mam mdlości pojawiły się lęki związane z tym iż za wcześnie odstawiłam lek. biję sie z myślami raz staram się myśleć pozytywnie a raz zupełnie sie załamuje.Boję się że nawrócily mi objawy zamartwiania sie .Wspomne tylko że boję się tych leków że mnie uzależnią . Jeżeli nie biore ich juz dwa tygodnie co teraz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z opisu wnioskuję, że leki odstawiła Pani bez konsultacji z lekarzem psychiatrą! Powinna Pani wiedzieć, że Paroxinor nie uzależnia! Proszę wrócić do przyjmowania leku oraz skonsultować się ze specjalistą psychiatrą.