Czy mogę zoperować mój biust?

Szukam pomocy związanej z operacją plastyczną W w maju 2017 roku miałam powiększany biust implantami silikonowymi firmy mentor . Miesiąc po powiększeniu piersi obudziłam się w nocy z wylanym płynem i pękniętymi szwami Po około 2 tygodniach Pani doktor wyjęła mi implant z jednej z piersi Drugi mam do tej pory Cały czas choruję lekarz alergolog uważa, że jest to wina implantu . Pan doktor powiedział, że nie mogę mieć implantów ze względu na alergię i kazał jak najszybciej pozbyć się drugiego implantu. Od zawsze marzę o pięknych piersiach , nie mogę przyjąć tego, że nie będę mogła nigdy więcej mieć pięknych piersi . Jestem uczulona na Ftalan Dibutylu, Propolis, Chlorek Kobaltu oraz parafenodiamine Pan doktor sugeruje, że ftalan dibutylu oraz propolis na 99% są w składzie powłoki implantu Czy jest to możliwe ? Boję sie pojechać się pojechać i skonsultować to z Panią doktor , która m,nie operowała ze względu na to, że po operacji była bardzo dla mnie nie miała i sugerowała, że to moja wina. Tak bardzo pragnęłam mieć nowy biust, że nawet nie czytałam opinii o Pani doktor, która mnie operowała dlatego szukam pomocy u kogoś innego

Witam,

Niestety Pani przypadek, nie jest łatwy do rozwiązania. Jeżeli to rzeczywiście wina implantu to należy usunąć oba implanty, poczekać odpowiedni okres czasu aż piersi ulegną zagojeniu i zastosować implanty o powłoce z poliuretanu. To prawdopodobnie jedyne rozwiązanie. Niestety jednak nikt nie jest w stanie zapewnić, że po tym II zabiegu nie będzie też komplikacji. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt ze specjalista chirurgii plastycznej cele ustalenia odpowiedniego postępowania.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul