Czy moja ciąża ma szansę rozwinąć się prawidłowo?

Witam, zarzylam 10 tabletek Arthrotec 50mg, 2 tygodnie temu, w pierwszy dzień dostałam dosyć mocne krwawienie z bardzo dużymi skrzepami, później normalne plamienie i od tygodnia mam brązowe plamienie, zgłosiłam się do ginekologa, uznał ze jestem nadal w ciąży. Moje pytanie czy ciąż ma szanse rozwijać się prawidłowo? Czy dziecko ma szanse być zdrowe?

Lek. Michał Lenard

Niestety, nie można stwierdzić tego jednoznacznie. Konieczne będą kolejne wizyty u ginekologa i dokładna opieka nad Panią i dzieckiem. Pozdrawiam!