Czy podane objawy świadczą o nieprawidłowym działaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Kobieta, 21 lat Od stycznia b.r. zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Vibin mini przez 3 miesiące (wszystko było super, zero plamienia, super samopoczucie). Później przez 2 okresy nie brałam... Znowu wybrałam się do ginekologa i przepisał mi te same tabletki na pół roku z góry. Teraz jednak występuje plamienie dosyć mocne oraz po każdym stosunku ból jajników z krwawieniem oraz skrzepami krwi. Czy to możliwe ze teraz tabletki zle działają?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie zgłosić się do lekarza ginekologa