Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy podane objawy świadczą o nieprawidłowym działaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Kobieta, 21 lat Od stycznia b.r. zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Vibin mini przez 3 miesiące (wszystko było super, zero plamienia, super samopoczucie). Później przez 2 okresy nie brałam... Znowu wybrałam się do ginekologa i przepisał mi te same tabletki na pół roku z góry. Teraz jednak występuje plamienie dosyć mocne oraz po każdym stosunku ból jajników z krwawieniem oraz skrzepami krwi. Czy to możliwe ze teraz tabletki zle działają?
KOBIETA, 21 LAT 6 miesięcy temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie ponownie zgłosić się do lekarza ginekologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy