Czy krwawienia po rozpoczęciu stosowania Vibin mini są normalnym zjawiskiem?

Witam. Około miesiąca temu byłam u ginekologa z powodu spóźniającej się miesiączki. Okazało się, że mam cyste na jajniku i lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Vibin mini. Po kilku dniach przyjmowania tabletek zaczęły się krwawienia, która trwają do tej pory. Czy to normalne i tak ma być?

Szanowna Pani, tak, plamienia mogą wynikać z przyjmowania antykoncepcji hormonalnej. Jeśli jednak będą się przedłużać to proszę się udać do ginekologa. Serdecznie pozdrawiam