Czy moja ciąża się rozwinie?

Jestem w 6 tyg ciąży, ale 4 od zapłodnienia. Byłam 23.10. u gin i powiedziała mi ze jest widoczna tylko malutka kropeczka (jak kropka na końcu zdania), podstawowe badania wyszły dobre. Tydzień pozniej jak poszłam 30.10 powiedziala ze nic nie widać. Ginekolog w szpitalu mnie zbadał i powiedział, ze jest możliwość ze ciąża sie nie rozwinie, ale on nie daje mi pewności ze faktycznie to bedzie do usunięcia, bo może się jeszcze rozwinąć. co mam o tym myśleć, proszę o szybką odpowiedz. Jestem załamana

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety kluczowe w tej sprawie jest zdanie lekarza wykonującego badanie. Tylko on widzi i może ocenić stan endometrium oraz ewentualny rozwój jaja płodowego. W tej sytuacji powodzenie tej akurat ciąży stoi pod dużym znakiem zapytania. Czasami jednak do 6tygodnia w badaniu nie udaje się uwidocznić płodu.