Czy moja dziewczyna może być w ciąży po naszym stosunku?

Jeśli kochałem się z dziewczyną wieczorem z zabezpieczeniem i wtrysk był w zabezpieczeniu nie umylem członka i następnego dnia rano to samo powtórzylismy też w zabezpieczeniu wszystko. Czy dziewczyna może być w ciąży?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Żadna metoda antykoncepcji nie jest w 100 proc skuteczna pomimo regularnego i odpowiedniego stosowania. Pozdrawiam.