Czy moja narzeczona może mieć chwilowe załamanie?

Nie dawno zerwała ze mną moja narzeczona, powiedziała że nie może mi już zaufać trochę sie kłóciliśmy ostatnio, zaniedbywaliśmy. Ale kiedy mi to powiedziała rzuciła mi się w ramiona, strasznie płakała nie chciała mnie puścić, pocałowała mnie. Po tygodniu przyjechałem do niej bo byłem umówiony że zabiorę swoje rzeczy, i sytuacja powtórzyła się płacz, pocałunki itd. Nie mam pojęcia co się dzieje, czy to tylko chwilowe załamanie ? Oboje mamy po 22 lata.

Z pewnością coś jest na rzeczy. Myślę, ze dziewczyna jest zaangażowana w relacje z Panem, inaczej nie pojawiałyby sie tego typu reakcje. Z drugiej strony coś was zablokowalo skoro nie ma zaufania i pojawiały się kłótnie. Czy to chwilowe-być może. Ale bez większej ilości informacji niewiele można stwierdzić. Proponuję udać się do psychologa na konsultację dla par i podjąć terapię. Alw tego musi chcieć jedna i druga strona. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć odpowiedzi na Pana pytanie, nie znając obojga Państwa i historii Waszej relacji - a szczególnie osoby Pana narzeczonej, bo to jej dotyczy pytanie.
Generalnie jednak rozstanie jest przeważnie trudnym doświadczeniem, budzącym wiele silnych emocji - nawet dla osoby, która podejmuje decyzję o tym rozstaniu.

Pozdrawiam!