Czy moje ciśnienie jest zbyt niskie?

Witam mam 20 lat i od paru dni mierze sobie ciśnienie( ciśnieniomierzem naramiennym) i od tych kilku dni mam ciśnienie 90/60 i w tych granicach cały czas się utrzymuje. Dziś 13 stycznia mierzyłam i mam 100/60, 102/79. Czy to jest dobre ciśnienie żeby ciągle było te 90/60 czasem 90/59. Czym to jest spowodowane? Czuje ciągle zmęczenie w sensie nie mam sił do niczego. Pije kawę rano, czasem dwie i nawet po wypiciu kawy nadal mam niskie ciśnienie, przypnę że po południu w godzinach 15-16 pije 3 kawę ale już z mlekiem. Czy te ciśnienie to coś poważnego?

Witam,

ciśnienie warto z konsultować na wizycie stacjonarnej z lekarzem rodzinnym który po wykonaniu wywiadu oraz badania fizykalnego zleci odpowiednią diagnostykę. Brak informacji na temat aktywności fizycznej, nawodnienie organizmu.

Przed wizytą proszę notować ciśnienia i pokazać dla lekarza na wizycie.

Pozdrawiam