Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy możliwa jest nerwica?

Mam pytanie do lekarzy co oznaczają te terminy i czy jak są sporadyczne czy to fizjologia. para i trójka przedsionkowa,częstoskurcz nadkomorowy SVT krótki trwający kilka sekund, oraz para i trójka komorowa.Czy te wyniki mogą sugerować nerwicę lękową gdzie głównie lekarze twierdzą że skurcze nadkomorowe są od nerwicy.
MĘŻCZYZNA, 33 LAT 4 miesiące temu

Jak wygląda zabieg wszczepienia by-passów?

By-passy, czyli pomosty aortalno-wieńcowe, stosowane są podczas wystąpienia zaawansowanej choroby wieńcowej i w niektórych przypadkach zawału serca. Prof. Andrzej Biederman wyjaśnia, jak wygląda taki zabieg i czy w każdym przypadku ma taki sam przebieg.

Witam ,rzeczywiście nerwica wydaje się być w dzisiejszych czasach ważną przyczyną czestoskurcza nadkomorowego. Jedak znane są przecież inne przyczyny np. wskutek: nadciśnienia tętniczego, różnych wad serca, choroby niedokrwiennej serca, zapalenia serca, nadczynności tarczycy, infekcji, chorób płuc, toksyn (w tym alkoholu), leków, zaburzeń elektrolitowych, Powinien Pan dowiedzieć się od lekarza co wg. niego jest przyczyną. Może Pan udać się też do psychoterapeuty aby zbadać stan swoich nerwów. Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety