Czy możliwa jest operacja, jeśli mam wyprostowany kręgosłup?

Witam. Pracuję fizycznie i w chwili obecnej raczej się to nie zmieni. Mam wyprostowany odcinek lędźwiowy i strasznie bolą mnie plecy czy możliwa jest operacja korekcyjna kręgosłupa ? Interesuje mnie tylko czy mam się już z tym pogodzić że raczej nie będę mógł pracować fizycznie czy postarać się o operacje

Lek. Michał Lenard

Domyślam się, że chodzi Panu o zniesienie fizjologicznej lordozy lędźwiowej. Sugeruję wizytę u ortopedy, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Zazwyczaj leczenie polega na wykonywaniu ćwiczeń i fizjoterapii. Pozdrawiam!