Czy możliwe jest przerwanie kuracji Izotretynoiną?

Czy możliwe jest przerwanie kuracji izotretynoiną w dowolnym momencie, czy wiąże się to z jakimiś poważnymi skutkami?

Lek. Paweł Szadkowski

Wcześniejsze odstawieni leku nie powoduje konkretnych poważnych skutków ubocznych, ale efekty kuracji mogą nie być pełne i zadowalające dla Pani. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym leczenie, gdyż nie podała Pani kiedy zaczęła brać lek i z jakiego powodu chce go odstawiać.