Czy możliwe jest wywołanie okresu u 22-latki?

Jestem po porodzie już 8 miesięcy, do 5 miesiąca karmilam dziecko tylko piersią, następnie wprowadziłem raz dziennie słoiczki, a w 7 miesiącu karmie piersią tylko rano i wieczorem. Okres nadal mi sie nie pojawił. Czy mogę poprosić mojego lekarza o wywołanie okresu ? Chciałabym starać się o drugie dziecko.

Lek. Michał Lenard

Teoretycznie jest to możliwe. Może Pani poprosić o to ginekologa, natomiast powinien on ocenić, czy jest to wskazane w Pani przypadku. Pozdrawiam!