Czy można stosować Flucloxacillin na infekcję w ciąży?

Dzien dobry Z tej strony Agnieszka. Mam pytanie: Staram się z narzeczonym o potomka od 6 miesięcy i nic byłam u ginekologa i ginekolog stwierdził że mam małą infekcje i przepisał mi tabletki o nazwie FLUCLOXACILLIN 500G CAPSULES 4X DZIENNIE MAM BRAĆ.Obecnie zamieszkuje w Wielkiej Brytanii.. Co mam zrobić aby przyszła ta chwila i dowiedziała się że fasolka się dobrze rozwija :( proszę o odpowiedz:(

Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie pół roku starań to jeszcze krótko . Proponuje wyleczyć infekcje i wrócić do starań