Czy można wykonać transfer?

Witam, mam takie zapytanie otóż szykuję się do in vitro wykonałam badanie czystości pochwy wynik dla mnie nie jest jasny czy z takim wynikiem będziemy mogli z mężem walczyć? Test aminowy ujemny,Clue - Cells brak, nabłonki wielokątne średnioliczne . leukocyty poj w preparacie, ziarenkowce G , nieliczne, Paleczki G- i G brak,grzby drozdzopodobne - liczne,Blastospory liczne w preparacie,Lactobacillus spp. srednioliczne. Czy z takim wynikiem badan wykona mi lekarz punkcje i zacznie stymulacje hormonami?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może sugerować infekcje grzybicza proszę kierowac się zaleceniami lekarza badającego