Czy można wykonać zabieg z użyciem lasera po kuracji Izotekiem?

Witam.Chciałabym zapytać sie o rade.Bylam na wizycie u lekarza medycyny estetycznej.Jestem po terapii izotekiem 2 miesiące po odstawieniu leku.Do tego lekarza udałam sie w celu konsultacji czy mogłabym wykonać laser.A wiec doktor powiedział mi ze tak tzw ze zrobi mi "lekko" laserem frakcyjnym tylko policzki.Tylko ze problem w tym ze przepisał mi krem z kwasem i kazał sie zapisac na ten laser a z tego co wiem to jest przeciwskazanie do leczenia laserem.Czy powinnam zrezygnować z leczenia?

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel