Czy można zachodzić w ciążę?

Witam. Jestem 6 miesięcy po cesarskim cięciu. Mam 20 lat. Bylam na Polnej, 20.08.2017 niestety swoja córeczkę musiałam pochować w listopadzie.. Zmarła nagle na naglą śmierć łóżeczkową. Moje pytanie jest takie. Czy moge juz teraz zajść w ciążę? Blizna raczej dobrze się goi chociaż u ginekologa wgl na kontroli nie byłam. I czy jest ryzyko ze z drugim dzieckiem to samo może być? Dodam ze cc miałam nagle ponieważ łożysko sie odkleiło.

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie wizyta u ginekologa, który oceni Pani bliznę, i Panią zbada. Pozdrawiam!