Czy muszę już stosować leki na tarczycę w ciąży?

Witam w 7 tygodniu ciąży mój poziom TSH to 3.08 zatem mieści się w normie ale czy nie powinnam już starać się o leki na obniżenie TSH ?
KOBIETA, 33 LAT 6 miesięcy temu

U ciężarnych normy TSH są nieco bardziej restrykcyjne, niż w populacji ogólnej. Proszę skonsultować się z lekarzem, który prowadzi ciążę i rozważyć leczenie substytucyjne (Euthyrox/ Letrox).