Czy muszę nosić okulary przy tej wadzie?

Witam. Mam pytanie mam małą wadę 0.25 na obu oczach i astygnatyzn - 0.50 też ba oba os na jednym to 175 na drugi mniej czymusze nosić okulary mam wyrobione i na codzień lepiej i do auta i do wszystkiego. Bóle głowy przeszły trochę i oczu. 5 LAT temu na badaniu nie mówił lekarz że mam astygmatyzm. Czy mi się powiększy i czy faktycznie muszę nosuc

nie do końca rozumiem pytanie, jeśli nosi Pani okulary i jest lepiej to proszę nosić