Czy należy wykonać TK?

Witam serdecznie W miniony piątek uległem wypadkowi mianowicie spadlem ze schodów na głowę. Mam na tą chwilę założone 8 szwów od brwi ciągnące się do góry głowy pionowo. Leże od 3 dni w domu, wiadomo że głowa w tym miejscu pulsowo mnie boli i opuchlizna zeszła na oko. Mam pytanie czy przydałby się w takim przypadku tomograf głowy bo w szpitalu nie miałem go zrobionego?Chciałbym też poprosić o radę czy mam opuchlizne oraz szwy czymś smarować żeby szybciej zeszła opuchlizna a blizny po szwach zniknęły. I czy warto wziąć rutinoscorbin bo na forach zalecają jego użycie?dzięki bardzo z góry za odpowiedz pozdrawiam

Rutinoscorbin nie pomoże, bliznę można smarować żelem z silikonem, a na noc przyklejać plastry z silikonem. Jeśli ma Pan obawy odnośnie swojego zdrowia, proszę skontaktować się z lekarzem - po zbadaniu Pana będzie można ocenić, czy potrzebne jest badanie TK głowy.