Czy niedosłuch może być powikłaniem wstrząsu?

Mam niedosłuch w prawym uchu od soboty 29-07-17 dziś dostałam skierowanie do szpitala, proszę mi powiedzieć czy jest to poważne i niebezpieczne. 11 07 miałam robiony tomograf kom. z kontrastem po którym miałam wstrząs. Czy może być to powikłaniem? Zaczęło coś się dziać w nich i miałam mokro w uszach.

Zbieraj dokumentację medyczną ponieważ może Ci się to przydać w przyszłości w dochodzeniu odszkodowania za utratę zdrowia z powodu powikłania po ty badaniu z kontrastem.A jednocześnie lecz intensywnie to uszkodzenie słuchu.