Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy plamienie może być spowodowane stosowaniem globulek?

Witam. Jestem w 27 tyg ciąży . W czwartek byłam u lekarza bo zauważyłam plamę krwi. Po padaniu lekarz stwierdził infekcje pochwy i ze to plamienie od tego. z dzieckiem wszystko dobrze szyjka zamknięta łożysko się nie odkleja. Dziś tez zauważyłam krew . Dostałam globulki do stosowania czy to plamienie dzisiaj moze być przez te globulki???
KOBIETA, 26 LAT 3 tygodnie temu

Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

globulki podczas stosowania mogą nadmiernie wysuszyć śluzówkę pochwy i stąd np mogło pojawić się krwawienie, ale lepiej byłoby pójść raz jeszcze do ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy