Brązowe plamienia od 13. tygodnia ciąży

Dzień dobry, od około 13 tyg ciazy mam brazowe plamienia raz co 5 dni raz co 2 dni. Byłam w szpitalu i zrobiono mi usg, na którym nic nie wykryto. Dzieci (bliźnięta) rozwijają się normalnie. Tydzień później miałam pierwsze usg na którym również wszystko wyszło okej, i z dziećmi i z łożyskiem, nie wiedzą skąd mam te plamienia... Jest to moja pierwsza ciąża, czy to plamienie może brać się z nikąd? Mało to prawdopodobne, a nikt mi nic nie wytłumaczył tylko że tak się czasami zdarza...

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to plamienie z naczynek macicy, które pękają w skutek jej powiększania się albo z łożyska albo z nadżerki szyjki macicy... Dobrze że w badaniach wszystko jest w porządku, ale jeśli będą się one powtarzać to i tak wymagają kontroli.
Pozdrawiam