Plastry odchudzające i ich działanie

Dzień dobry. Jakiś czas temu zaczęła przeszkadzać mi moja waga i pomyślałam o zastosowaniu plastrów odchudzających. W związku z tym, mam małe pytanko. Chciałabym się dowiedzieć, jak długo mogę stosować i czy są skuteczne plastry odchudzające? Czy stosowanie plastrów odchudzających na brzuch sprawi, że schudnę? Co mogę stosować aby szybko schudnąć? Mam 34 lata, 165 centymetrów wzrostu i ważę 80 kilogramów. Nie ukrywam, że jestem zdesperowana do tego, żeby zrzucić kilka kg, ale chciałabym to osiągnąć bez dużego wysiłku i jak najszybciej. Stąd moje pytanie o skuteczność i działanie plastrów odchudzających. Czy od plastrów odchudzających skuteczniejsze są jakieś kremy albo tabletki? Bardzo mi zależy na konkretnej poradzie, bo nie wiem co powinnam zastosować, żeby szybko zobaczyć efekty. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Sylwia
34 LAT ponad rok temu

Witam,
Szanowna Pani nic nie zastąpi diety odchudzającej i wysiłku fizycznego.
Proszę nie wierzyć w cuda obiecywane przez producentów plastrów, kremów i pigułek na odchudzanie.
To są rzeczy, które mogą jedynie wspomóc proces odchudzania, ale na pewno nie zastąpią wspomnianych przeze mnie elementów.
Odnośnie stosowania - proszę zapoznać się z etykietą zawartą na produkcie.
Korzystny będzie wysiłek (minimum 1 godz., co najmniej 3 razy w tygodniu, jednak jeśli wcześniej nie była Pani bardzo aktywna, lub cierpi na jakieś schorzenia, warto zasięgnąć porady lekarza i stopniowo zwiększać długość wysiłku zaczynając od 30 minut).
Tkanka tłuszczowa zaczyna być zużywana przez organizm dopiero po 30 minutach od rozpoczęcia treningu (o umiarkowanej intensywności).
W Pani przypadku zastosowanie może mieć dieta 1200-1400 kcal. Efekty nie pojawią się od razu, musi się Pani uzbroić w cierpliwość.

Szybko zrzucone kilogramy = szybki efekt jo-jo.

Pozdrawiam