Czy po badaniach na grupę krwi można stwierdzić konieczność wykonania zabiegu trzeciego migdałka?

Witam mam 3 letnie dziecko ktore ma 3 migdal.. zrobilem badanie na grupe krwi i czy nie ma przrciwskazan na zabieg. Lecz winik badania uniemozliwia nam zabieg migdala. Lekarz rodzinny skierowal nas do poradni hematologicznej dla dzieci. Problem polaga na tym ze w moim wojewodztwie dzieciecej poradni nie ma. Czy gdybym udostepnil badania krwi pomogl by nam ktos? Czy wedlugvtych badan mozemy okreslic jaka jest choroba ?

Nic z tego nie rozumiem. Nie wiem w ogóle o co chodzi? Gdzie jest Gubin itd..Przyślij na maila te badania to odpowiem i napisz co dzecku dolega,jaki jest problem z jego zdrowiem albo przyjedź z tym wszystkim do mnie?