Czy podczas karmienia piersią można wykonywać masaż bańkami chińskimi?

Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy podczas karmienia piersią można wykonywać masaż bankami chińskimi /endomasaż na udach? Jestem 12 tygodni po porodzie i chciałabym pozbyć się cellulitu. Czy toksyny które powinny być usunięte z organizmu nie przedostaną się do pokarmu /nie będą miały wpływu na jego jakość? Pozdrawiam

Dzień dobry, prawidłowo wykonany zabieg nie powinien mieć wpływu na jakość pokarmu. Proszę także pamiętać o odpowiednio zbilansowanej diecie i wypijaniu przynajmniej 1,5-2l wody dziennie. Ponadto warto wdrożyć regularną aktywność fizyczną. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.