Czy powinienem czymś smarować mojego penisa, aby jego stan się poprawił?

Witam. Mam 19 lat i 9 dni temu bylem na zabiegu wydlużenia wędzidełka. Problem był taki, że podczas wzwodu nie było szansa na ściągnięcie skórki. Byłem przekonany, że to sklejka ale lekarz powiedział co innego. 9 dni po tym zabiegu czyli dzisiaj miałem ściągane szwy. I tutaj mam kilka pytań. Jak oglądam penisa to nie wygląda on ciekawie.. widać jakby blizny, trochę wypukłą skórę, lekko poszarpaną. Czy to się będzie jeszcze goiło czy mam rozumieć, że urolog który przeprowadzał zabieg coś zepsuł? No i druga kwestia to ściągnięcie tej skórki podczas wzwodu. Dalej jest to bardzo trudne.. próbowałem dzisiaj podczas kąpieli. Poprawa jeżeli jest to minimalna. Czy to znaczy że zabieg się nie udał? Czy to może się jakoś zmienić? Czy to może znaczy że lekarz faktycznie się pomylił i mam stulejkę? I czy teraz powinnem czymś smarować mojego penisa aby jego stan się poprawił? Bardzo proszę o pomóc, bo okropnie mnie to martwi..

Lekarz na wizycie bezpośredniej może ocenić sytuację. Niestety nie pomogę z poziomu konsultacji internetowej. Zachęcam do wizyty u lekarza, który zabieg wykonał.

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portal.abczdrowie.pl