Czy Pramolan to bezpieczny lek?

Witam, Mam pytanie czy Pramolan to bezpieczny lek i czy można go odstawić samemu kiedy się chce? Przepisała mi go lekarz rodzinna ponieważ kiedyś go brałam. Potem brałam mozarin i trittico cr (chorowałam na nerwicę lękową). Nie układa mi się z mężem i chciałabym znowu go brać. Dziękuję.

Szanowna Pani, nie ma leków w pełni bezpiecznych. Nie wolno odstawiać leków bez wiedzy lekarza